Evde > Ürünler > LiSOCl2 pil > Yuvarlak Şekil ER32L100 Li Socl2 Lityum Pil 32.9*10.5mm Kompakt Boyut
Yuvarlak Şekil ER32L100 Li Socl2 Lityum Pil 32.9*10.5mm Kompakt Boyut
Ürün Detayları
Menşe yeri: Vuhan
Marka adı: FBATTERY
Sertifika: CE, ROHS, UN38.3
Model numarası: ER32L100
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: Anlaşılabilir
Fiyat: Pazarlık edilebilir
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 20 Gün
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T
Yetenek temini: 10000 ADET / 30 Gün
En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:
Li socl2 lityum pil
Lityum silindirli pil
Ürün Sistemi:
LiSOCl2 pil
Nominal kapasite:
1700mAh
Nominal Gerilim:
3.6v
Çalışma sıcaklığı:
-55°C+85°C
Ağırlık:
24g
Başvurular:
Akıllı ve Enstrüman Alanı, Uzaktan / Kablosuz, Akıllı Ateş Kontrol Sistemi
Ürün Sistemi:
LiSOCl2 pil
Nominal kapasite:
1700mAh
Nominal Gerilim:
3.6v
Çalışma sıcaklığı:
-55°C+85°C
Ağırlık:
24g
Başvurular:
ER32L100 Lityum Pil LiSOCl2 Pil Lityum Tionyl Klorür Pil
Özellikleri:
Model ER32L100
Türü Enerji Türü
Boyut 1/6D
İsimsel Kapasite 1700mAh ((0,5mA'da, +20°C/2,0V kesildi)
Adli Voltaj 3.6V
OCV 3.66V
Kapatma Voltajı 2.0V
Boyut 32.9 ((D) *10.5 ((H) mm
Ağırlık 24 g
Maks. Sürekli akım 10mA
Maks. Nabız akımı 20mA
Çalışma sıcaklığı -55°C~+85°C
Depolama sıcaklığı Max.30°C
Kalıcılık süresi ≥10 yıl
Kendiliğinden boşaltma oranı % ≤ 1
Yuvarlak Şekil ER32L100 Li Socl2 Lityum Pil 32.9*10.5mm Kompakt Boyut 0
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%